Експосадовицю Кілійської РДА обвинувачують у розтраті бюджетних коштів

Експосадовицю Кілійської РДА обвинувачують у розтраті бюджетних коштів

Правопорушниця, зловживаючи службовим становищем, призвела до того, що місцевий орган державної виконавчої влади витратив «на вітер» понад 250 тисяч гривень, що були виділені на закупівлю ноутбуків та ксероксів для її колективу.

Встановлено: обіймаючи посаду керівника відділу освіти та молодіжної політики Кілійської районної державної адміністрації, чиновниця діяла в інтересах третіх осіб і протягом тривалого часу підписувала видаткові накладні на техніку, яку не отримувала від постачальників.

Внаслідок неналежного виконання жінкою своїх посадових обов’язків, Ізмаїльській районній державній адміністрації був спричинений матеріальний збиток на загальну суму понад 250 тисяч гривень.

«Слідчі Ізмаїльського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури оголосили правопорушниці підозру за ч.1 ст.366 (Службове підроблення) та ч.2 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Матеріали справи скеровані до суду. Максимальне покарання, яке загрожує обвинуваченій, - п'ять років позбавленням волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», - зазначила старша слідча Ізмаїльського районного відділу поліції Карина Мельникова.

Наразі поліцейські розглядають справу, розпочату щодо осіб, в інтересах яких діяла жінка.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram