В Кілії вшанували пам'ять захисників України

В Кілії вшанували пам'ять захисників України

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 24 серпня 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про затвердження пам’ятного дня. Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.

29 серпня в Кілії Одеської області, біля пам’ятника Героям України зібрались представники влади, духовенства, силових структур та мешканці міста, аби вшанувати пам'ять тих, хто ціною власного життя подарував нам чисте небо над головами і захищав цілісність і незалежність нашої держави.

«29 серпня – це данина пам'яті за славними синами України, які в різні часи, а особливо – в період АТО, поклали свої життя за нашу свободу і мирне співіснування, гідне майбутнє у незалежній країні, щоб всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою.

Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над нашими містами, даючи можливість у цей час працювати, відстоювати демократію та навчатись.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Батьківщину. Україна щодня пам’ятає своїх героїв, які загинули за її волю та незалежність, адже вони живі, поки жива пам’ять про них», - наголосив заступник Кілійського міського голови В’ячеслав Чернявський.

Нажаль, війна і ворог  забрали  життя дев’ятьох  найкращих синів Кілійщини. Їхні імена, жертовність і героїзм  назавжди залишаться у пам’яті наступних поколінь:

Руслан Гіржеу – с. Новомиколаївка

Василь Поляков – с. Дмитрівка

Олександр Коломієць – м.Кілія

Тохтуєв Євген – м.Кілія

Сергій Кандид – м. Кілія

Микола Бужацький – с. Ліски

Федір Караконстантин – с. Старі Трояни

Денис Козьма – с. Приозерне

Євген Щуренко – м. Кілія

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram