В Кілії кожен бажаючий зможе замінити старі лампи розжарювання на енергоощадні LED

13 грудня 2022 року президент України Володимир Зеленський заявив, що дефіцит енергосистеми України могли б суттєво перекрити 50 мільйонів енергоощадних LED-ламп, придбання яких можуть профінансувати міжнародні партнери.
30 січня в Україні стартувала державна програма, в рамках якої кожен громадянин може замінити у відділеннях "Укрпошти" п’ять старих ламп розжарювання на таку ж кількість LED-ламп.
Відтепер обміняти лампи розжарювання на нові LED-лампи можна у відділеннях "Укрпошти" в містах та селищах міського типу по всій країні. Не стало виключенням і відділення «Укрпошти» в Кілії. Про це повідомляє «Кут Огляду».
Як повідомили у відділенні, розташованому на вулиці Миру, кілійці активно користуються можливістю обміну ламп розжарювання на більш енергоощадні LED-лампи.
«Кілійці дуже активно долучились до програми. Скажу навіть, що в нас ці LED-лампи вже закінчуються, але ще є можливість обміну. Для цього потрібно взяти із собою паспорт, ідентифікаційний код і лампи розжарювання, які хочете замінити. Кожна людина має право на заміну 5-ти ламп. Є можливість замінити на лампи з широким і вузьким цоколем. Тож, чекаємо всіх», - розповіли співробітники Укрпошти.
Окрім цього, нагадаємо, що в асортименті «Укрпошти» є дуже багато різноманітних цікавинок по прийнятним цінам.
✅ Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
«Кут Огляду» ближче до читача!
Все новини Бесарабії та України тут і зараз:
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram