Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Ізмаїльському районі не вистачає вугілля для опалення

Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Ізмаїльському районі не вистачає вугілля для опалення

 

На території новоствореного Ізмаїльського району у селищі Суворове розташований Центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Ізмаїльської районної державної адміністрації - заклад соціального захисту для тривалого (стаціонарного) або денного перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах, для надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Як повідомив голова Ізмаїльської РДА Родіон Абашев, у зв’язку з недостатнім фінансуванням Центру соціально-психологічної реабілітації дітей на придбання вугілля на опалювальний сезон 2021-2022 років, Ізмаїльська РДА звернулася до громад Ізмаїльського району з проханням виділити субвенцію на придбання вугілля.

«Відповідно до Бюджетного кодексу України, ст. ст. 10, 23 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 22 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та ст.11 Закону України «Про соціальні послуги», у зв’язку з початком процесу переходу з державної у комунальну форму власності Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Ізмаїльської районної державної адміністрації та недостатнім фінансуванням закладу на придбання вугілля на опалювальний сезон 2021-2022 років, Ізмаїльська районна державна адміністрація звернулася до Ізмаїльської районної ради, Кілійської, Вилківської міських та Саф’янівської сільської громад Ізмаїльського району з проханням виділити субвенцію на придбання вугілля.

Чужих дітей не буває, адже всі вони – маленькі члени нашого суспільства, громадяни нашої країни. Саме ми, дорослі можемо зробити наших дітей щасливими!», - зазначив Абашев.

Вихованці закладу перебувають у Центрі цілодобово. Для багатьох дітей Ізмаїльського району та найближчих районів – це життєва необхідна можливість проходити соціально-психологічну реабілітацію, а їхні батьки у той самий час матимуть змогу переосмислити своє ставлення до дітей, виправитися та повернути нащадків до власних родин.

Як повідомив голова Ізмаїльської РДА Родіон Абашев, на даний час у закладі проживають 18 вихованців, які направлені на реабілітацію з громад Ізмаїльського та Болградського районів, а саме:

Саф’янівська сільська громада Ізмаїльського району – 8 дітей;

Вилківська міська громада Ізмаїльського району – 5 дітей;

Кілійска міська громада Ізмаїльського району – 3 дітей;

Болградська міська громада Болградського району – 2 дітей.

Крім того, в жовтні 2021 року трьох малолітніх вихованців Центру, які є жителями Татарбунарської міської громади Білгород-Дністровського району, було влаштовано в сім’ю патронатного вихователя.

 

 

 

 

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram