Школярам Кілійської громади передали рюкзаки та шкільне приладдя

Школярам Кілійської громади передали рюкзаки та шкільне приладдя

Через декілька днів розпочнеться новий навчальний рік. З особливою радістю цього свята чекають майбутні першокласники. Особливої уваги потребують діти з багатодітних родин або сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

 В рамках виконання заходів міської цільової Програми «Соціальний захист дітей на 2021-2025 роки», проводиться акція «Готуємо дітей до школи». Як повідомили у Службі у справах дітей Кілійської міської ради, 25 серпня у сесійній залі  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Гац вручила рюкзаки та набори шкільного приладдя першокласникам, дітям з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, багатодітних сімей.

«Підготовка дітей до навчання в школі - фундамент для майбутньої успішності. Це відповідальний період в житті не тільки дитини, але і кожного з батьків. Початкова школа є переломним моментом на шляху становлення маленької особистості. Для батьків серпень – час активної підготовки дітей до навчання: купівлі канцелярії, форми та багато іншого.

Уже традиційно, перед початком нового навчального року Службою у справах дітей Кілійської міської ради, в рамках виконання заходів міської цільової Програми «Соціальний захист дітей на 2021-2025 роки», проводиться акція «Готуємо дітей до школи». Мета акції - допомога сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтрими», - повідомили у Службі у справах дітей Кілійської міської ради.

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram