Йому було лише 22: Одещина прощатиметься із прикордонником-снайпером Сергієм Шелковниковим

Йому було лише 22: Одещина прощатиметься із прикордонником-снайпером Сергієм Шелковниковим

Ізмаїл - в жалобі: під час виконання бойового завдання в бою проти російських окупантів за свободу та незалежність України героїчно загинув інспектор прикордонної служби 1 категорії – снайпер відділення інспекторів прикордонної застави прикордонної комендатури швидкого реагування сержант Сергій Миколайович Шелковников. Про це із посиланням на Ізмаїльського міського голову Андрія Абрамченко повідомляє «Кут Огляду».

Загиблий прикордонник народився  в Ізмаїлі в 2001 році, навчався в третій школі, оволодів професіями матроса-моториста та зварювальника у Вищому професійному училищі №9 та вже 2021 року пішов на службу за контрактом у Державну прикордонну службу України.

Снайпер-водій Шелковников ніс службу українському народові на острові Зміїний, в Ізмаїлі, Херсоні, був учасником бойових дій, завзято грав у баскетбол, мав багато друзів (та не менше побратимів!) й мріяв разом з юною жінкою, з якою одружились 29 квітня 2023 року, почати життя під власним дахом та - після Перемоги! - мандрувати світом.

Але плани та мрії перекреслила повномасштабна воєнна агресія росії проти України.

Інспектор прикордонної служби 1 категорії – снайпер відділення інспектор прикордонної застави прикордонної комендатури швидкого реагування сержант Сергій Миколайович Шелковников, вірний військовій присязі та українському народові, віддав за нашу спільну Перемогу над ворогом найдорожче – власне життя.

«Війна забирає найкращих…

Вічна Пам’ять нашому Захиснику!

Громада Ізмаїла, Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття сім'ї та близьким героїчно загиблого Захисника України.

Розділяємо біль вашої втрати….

Вічна пам’ять і вічна слава Українському Воїну, який до останнього подиху захищав рідну Україну і кожного з нас!

Інспектора прикордонної служби 1 категорії – снайпера відділення інспекторів прикордонної застави прикордонної комендатури швидкого реагування сержанта Сергія Миколайовича Шелковникова, героїчно загиблого при захисті України, буде поховано 14 листопада на Алеї Слави на Новому цвинтарі.

Прощання відбудеться о 12.00 на вул.Василя Сліпака (стара назва - вул.Зої Космодемʼянської), 97, - кут вул. Січових стрільців (ст. - вул.Некрасова).

Герої не вмирають.

Слава Україні», - повідомив Андрій Абрамченко.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram