В Ізмаїльському районі ремонтують стратегічно важливі дороги

В Ізмаїльському районі ремонтують стратегічно важливі дороги

На території Ізмаїльського району проводяться ремонтні роботи на дорогах, які мають стратегічне значення, оскільки через збільшення транспортного потоку вантажних автомобілів з початку широкомасштабної агресії російської федерації проти України дорожнє полотно зазнало суттєвих пошкоджень. Ряд автошляхів потребує термінових робіт з відновлення хоча б придатного для експлуатації стану. Першочергово роботи проводяться на дорогах, що ведуть до портів. Про це повідомив голова Ізмаїльської РВА Родіон Абашев, передає «Кут Огляду».

Під час робочої поїздки голова військової адміністрації ознайомився з проведенням робіт з відновлення дорожнього покриття на різних ділянках в Сафʼянівській громади. В с.Стара Некрасівка зустрівся з головою Саф'янівської сільської ради Наталією Тодоровою і головним інженером ТОВ "Євродор" Артаком Аветісяном та обговорив хід відновлювальних робіт.

«В межах села Стара Некрасівка підрядник — ТОВ «Євродор» — виконує роботи з відновлення асфальтового покриття, а на ділянці траси Стара Некрасівка - Дунайське проводиться підсипка щебнем (так зване «біле шосе» — покриття перехідного типу з подрібнених кам’яних матеріалів, які укладаються шарами (спочатку великі фракції, потім — дрібніші) з розклинкою дрібним щебнем і ущільненням шарів) з розширенням проїжджої частини та облаштуванням відведення поверхневих стічних вод із проїзної частини», - зазначив голова РВА.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram