В Ізмаїльському районі проведуть відстріл диких м’ясоїдних тварин

 В Ізмаїльському районі проведуть відстріл диких м’ясоїдних тварин

23 січня під головуванням голови Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Родіона Абашева була проведена координаційна нарада за участю першого заступника голови Ізмаїльської РД(В)А Сергія Проданова та заступниці голови Ізмаїльської РД(В)А Ірини Холостенко, представників 17 Прикордонного загону, оперативного угруповання військ «Дунай», Ізмаїльського районного товариства мисливців та рибалок та філії «Ізмаїльське лісове господарство» ДСГП «Ліси України», щодо зменшення популяції диких мясоїдних тварин. Про це повідомили в пресслужбі РВА, передає «Кут Огляду».

До Ізмаїльської районної державної адміністрації надійшли звернення від мешканців Вилківської та Суворовської територіальних громад з проханням посприяти у вирішенні питання щодо зменшення популяції диких хижих тварин задля безпеки мешканців та цілісності їх майна. У зв’ язку з обмеженнями щодо полювання на період воєнного стану кількість хижаків суттєво збільшилася. Тому на даний час це дуже актуальна проблема і потребує уваги.

Для врегулювання питання щодо зменшення популяції диких хижих тварин шляхом відстрілу на території Ізмаїльського району було підписано спільний наказ Одеської обласної військової адміністрації та оперативного угруповання військ «Дунай» від 19 січня 2024 року «Про проведення регулювання чисельності хижих хутрових м’ясоїдних тварин в межах мисливських угідь на території Одеської області».

На нараді обговорили алгоритм дій для проведення відстрілу диких м’ясоїдних тварин на території Ізмаїльського району.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram