На Одещині прокуратура попередила необґрунтоване витрачання понад 500 млн грн на ремонт дороги

На Одещині прокуратура попередила необґрунтоване витрачання понад 500 млн грн на ремонт дороги

Одеською обласною прокуратурою заявлено позов в інтересах держави до Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області та підрядної організації. Йдеться про припинення правовідносин, що виникли у зв’язку з укладанням у 2021 році договору підряду на загальну суму понад 500 млн гривень.

Суть справи

Угода передбачала виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-16-07 на ділянці Ізмаїл – Кілія – Вилкове. Проте з моменту укладення договору жодні роботи не були розпочаті.

Як з’ясувала обласна прокуратура, договір було укладено без забезпечення джерел фінансування та необхідних бюджетних асигнувань. Незважаючи на ці обставини, сторони продовжували термін дії договору протягом трьох років.

Результати роботи прокуратури

Під час розгляду справи у суді договір було розірвано. Завдяки цьому вдалося попередити необґрунтоване витрачання значної суми бюджетних коштів.

 

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram