На Одещині браконьєр наловив риби на 350 тисяч гривень

На Одещині браконьєр наловив риби на 350 тисяч гривень

 Незаконним виловом риби чоловік завдав державі шкоди майже на 350 тис. гривень. За скоєне йому загрожує від штрафу до обмеження волі.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини.

Під час патрулювання озера Ялпуг співробітники водної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції спільно з працівниками рибоохоронного патруля виявили жителя Ренійської громади, який завантажував незаконний улов до свого автомобіля.   

Викликана на місце події слідчо-оперативна група вилучила у правопорушника човен,  сто метрів ліскової сітки та рибу загальною вагою 160 кг, серед якої були карась, плоскирка, окунь, судак, бичок, білизна. 

Човен, сітки та біоресурси поліцейські долучили до матеріалів кримінального провадження в якості речових доказів та передали на зберігання до спеціалізованого підприємства. 

Чоловік свою провину визнав, пояснюючи, що знав про заборону, але вирішив наловити риби для себе.

Попередньо, за підрахунками фахівців-екологів, рибалка завдав державі збитки на суму майже 350 тис. грн.

«За даним фактом дізнавачі відділення поліції № 2 Ізмаїльського районного відділу поліції  внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду. В рамках провадження призначено судово-екологічну експертизу, якою буде встановлено точний розмір заподіяної шкоди. Після проведення необхідних слідчих дій та отримання висновку експерта вирішуватиметься питання  про повідомлення фігуранту про підозру. Йому загрожує штраф від 17 до 51 тис. грн. або обмеження волі на строк до трьох років», - розповіла начальник сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

Розслідування триває під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури.

Правоохоронці продовжують патрулювання водойм з метою протидії незаконному зайняттю рибним промислом.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram