Земельні ділянки Міноборони в Болградській, Тарутинській і Бородинській громадах можуть передати у комунальну власність

Земельні ділянки Міноборони в Болградській, Тарутинській і Бородинській громадах можуть передати у комунальну власність

Вчора, 28 березня, голова Болградської РВА Михайло Шарафаненко провів робочу нараду з Болградським міським головою та представниками Білгород - Дністровської квартирно-експлуатаційної частини МОУ з питань передачі деяких земельних ділянок Міністерства оборони України в комунальну власність громади. Про це повідомили в Болградській РВА, передає «Кут Огляду».

На території Болградського району такі земельні ділянки розташовані в Болградській, Тарутинській та Бородінській громадах. Багато років керівники зазначених громад намагаються перевести земельні ділянки, які не використовуються військовими, у власність громад.

В Болградській громаді мова йшла про земельні ділянки під військовими містечками та під будівлями, які не використовуються військовими, та які розташовані в межах міста Болград.

Під час наради присутні обговорили сплату податків з даних земель, які надходять до місцевих бюджетів, та порядок передачі їх в комунальну власність.

Як зазначив Болградський міський голова Сергій Димитрієв, податки, які надходять до місцевого бюджету від зазначених земельних ділянок, направляються на допомогу нашим військовим підрозділам.

Крім того, Болградська громада не доотримує податки за користування земельними ділянками під військовими містечками та не може контролювати незаконні будівництва, які проводять на них.

У зв’язку з цим, Болградська міська рада планує звернутись до Міністерства оборони України з проханням прискорити передачу земель, на яких розташовані військові містечка та деякі будівлі.

Також обговорена можливість підписання між Болградською міською радою та Білгород - Дністровським КЕЧ Меморандуму щодо співпраці з питань проведення інвентаризації земель.

У завершенні наради голова Болградської РВА обговорив деякі проблемні питання використання та передачі земель Міноборони з представниками Білгород - Дністровської квартирно-експлуатаційної частини.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram