Воїн з Болградщини Василь Стоянов посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню

Воїн з Болградщини Василь Стоянов посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню

Згідно з указом Президента України, за особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, майстер – сержант, командир стрілецького відділення військової частини А 7350, мешканець с. Виноградівка Болградської громади - Василь Стоянов.

Сьогодні начальник Болградської РВА Михайло Шарафаненко спільно з головою Болградської міської ради Сергієм Димитрієвим та представниками командування 184 окремого батальйону 122 окремої бригади ТРО вручили дружині загиблого Героя орден «За мужність» ІІІ ступеню, - повідомили в пресслужбі Болградської РВА.

Військові 122 окремої бригади ТРО, які служили разом з Василем, зазначили, що він був справжнім героєм та гідно відстоював незалежність нашої держави.

Василь Стоянов помер внаслідок тяжкого поранення, отриманого в зоні бойових дій під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини. Військові лікарі до останнього боролися за життя військовослужбовця, але 29 квітня 2023 року життя Героя обірвалось. Без батька залишились дві доньки.

Під час вручення нагороди керівник району наголосив, що пам’ять про Героїв не вмирає та доручив голові Болградської громади всіляко підтримувати родину загиблого.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram