У Болграді стартує перший жіночий весняний марафон

У Болграді стартує перший жіночий весняний марафон

Цієї весни в Болграді стартує перший жіночий марафон “Розквітай”. Організатори поставили собі за мету створити простір, де кожна жінка матиме можливість розцвісти, як весняна квітка, аби згуртувати жінок для взаємної підтримки та натхнення та обмінятися досвідом через цікаві знайомства та творчість. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Організатором марафону виступив туристичний інформаційний центр “Болград”.

Спікерками виступлять мешканки громади, які досягли успіху в різних сферах життя.

“Це забезпечить різнобічний погляд на життя та дасть учасницям можливість збагатити свій досвід. Кожна спікерка має унікальну історію успіху, яка може стати джерелом натхнення. Саме вони проведуть захопливу подорож у світ жіночої енергії”, – розповіла організаторка екскурсій центру  Анастасія.

Цикл зустрічей складатиметься з 8 заходів. Завершиться – створенням образу, професійним макіяжем та фотосесією. На кожній з них буде зміна локації, експерта та теми обговорення. Будуть проводитись майстер-класи, дискусії, дегустації.

“Ми свідомо не відкриваємо сьогодні повну програму марафону. Орієнтовно раз на 2 тижні буде оновлюватись інформація про наступний захід. Слідкуйте за нашими публікаціями. Марафон стартує 29 лютого напередодні першого дня Весни! (до речі цей особливий день буває тільки раз у чотири роки!

Чарівні жінки, настав час розквітати у всій своїй красі!” – зазначила Анастасія.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram