Тарутине – Арциз – Болград: керівництво району просить відкрити маршрут до райцентру

Тарутине – Арциз – Болград: керівництво району просить відкрити маршрут до райцентру

Невдале та нелогічне формування Болградського району спричило, прогнозовано, низку проблем, які тепер якось і хтось має вирішувати. Бездоріжжя та відсутність логістики - це ті виклики, які має подолати влада на місцях. 

З депутатським запитом звернувся до депутатів Олександр Павлов щодо можливості вирішення питання про відкриття автобусного маршруту Тарутине – Арциз – Болград. Результатом стало звернення Болградської районної ради до керівництва Одеської області та Болградської РДА.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на  допис Болградської районної ради

Реакція на звернення депутатів не змусила на себе довго чекати. До голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олегу Кіпера також звернувся голова Болградської районної державної (військової) адміністрації Михайло Шарафаненко.

Зокрема в листі йдеться про таке:

«Відповідно до ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» забезпечення організації пасажирських перевезень на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Автономної Республіки Крим чи області, покладається на Раду міністрів Автономної Республіки Крим або обласні державні адміністрації.

Враховуючи рішення Болградської районної ради від 21 грудня 2023 року № 156-VIII «Про депутатський запит депутата районної ради Павлова О.П. до Болградської районної державної (військової) адміністрації», з метою налагодження пасажирських перевезень п’яти територіальних громад Болградського району (Бородінська, Тарутинська, Арцизька, Теплицька, Павлівська) з районним центром м. Болград просимо розглянути можливість щодо вирішення питання про відкриття автобусного маршруту Тарутине – Арциз – Болград».

 

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram