Поліцейські склали протоколи на жителів Болградщини, які неналежно виконують батьківські обов’язки

Поліцейські склали протоколи на жителів Болградщини, які неналежно виконують батьківські обов’язки

Болградські поліцейські провели рейди серед сімей з дітьми, що потрапили у складні життєві обставини. Загалом результати перевірки задовільні. Але відносно деяких громадян були складені адміністративні матеріали за неналежне виконання батьківських обов’язків. Про це повідомили в болградському ВП, передає «Кут Огляду».

Працівники ювенальної превенції спільно зі співробітниками служби у справах дітей Болградської районної державної адміністрації відвідали десять родин на території Кубейської, Криничанської, Городненської, Василівскької та Болградської територіальних громад. Перевірили побутові умови, в яких мешкають діти, їх харчування, психологічний стан та рівень виховання. Провели роботу з батьками, серед них є й такі, що перебувають на профілактичному обліку та під адміністративним наглядом через те, що вчиняли правопорушення.

В ході обстеження умов проживання дітей були виявлені батьки, які ухиляються від виконання ними, передбачених законодавством обов’язків. В деяких сім’ях дорослі не забезпечували належне навчання дітей, і ті без поважних причин пропускали уроки в школі. Деякі батьки усунулися від хатніх справ, унаслідок чого в будинках були безлад та холод, а інколи – нестача їжі.

Відносно п’яти громадян поліцейські склали адміністративні матеріали за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Нею кваліфікується ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей. 

Зауважимо, що якщо людина вперше притягується до адміністративної відповідальності за це правопорушення, суд може накласти на неї покарання у вигляді попередження або стягнення штрафу від 850 до 1700 гривень. А ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою штраф від 1700 до 5100 грн.

«Те, що діти вважають нормою сьогодні – позначиться на їхньому майбутньому. А нормою для них має бути любов та турбота. Саме це ми пояснюємо батькам, проводячи такі заходи, мета яких – покращення умов життя в родинах, що потрапили в складні життєві обставини» - зазначив виконувач обов’язків начальника Болградського районного відділу поліції Роман Михайлов.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram