«Заробіток» на мільйон: на Одещині правоохоронці виявили браконьєра з уловом риби

«Заробіток» на мільйон: на Одещині правоохоронці виявили браконьєра з уловом риби

Громадянина України, який здійснював незаконний вилов водних живих ресурсів, виявили прикордонники Білгород-Дністровського загону на узбережжі озера Путрине. Використовуючи заборонене знаряддя лову – ятер, місцевий житель спіймав понад 700 рибин різних видів та планував реалізувати свій улов на місцевому ринку.  Загальна сума завданого збитку складає 1,1 млн грн. Про це повідомили в ДПСУ, передає «Кут Огляду».

Заходи здійснювались спільно зі співробітниками Національної поліції та Державної екологічної інспекції.

Правопорушнику загрожує кримінальна відповідальність, передбачена ч.1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим добувним  промислом».

Зазначимо, що незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, - карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  

Нагадаємо, що з 1 квітня 2024 по 30 червня 2024 діє щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов риби.  За недотримання вимог вилову водних живих біоресурсів передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність, а також відшкодування завданих рибному господарству збитків.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram