Служба відновлення оголосила тендер на капремонт дев’ятиповерхівки в Сергіївці, яку вразила російська ракета

Служба відновлення оголосила тендер на капремонт дев’ятиповерхівки в Сергіївці, яку вразила російська ракета

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області повторно оголосила тендер на капітальний ремонт дев’ятиповерхівки в Сергіївці, яку 1 липня 2022 року вразила російська ракета. Про це повідомили на сторінці відомства, передає «Кут Огляду»

За проєктом передбачена комплексна відбудова будівлі, з виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення, влаштуванням всіх основних комунікацій та підключення їх до мережі. Очікувана вартість робіт складає 75 055 000,00

Перш ніж оголосити тендер, Служба відновлення провела публічні консультації з представниками будівельних компаній. Учасникам розповіли про план відбудови та обговорили процедуру закупівлі і основні тендерні вимоги.

«Запрошуємо взяти участь в тендері, компанії з досвідом робіт на об'єктах цивільного будівництва, готових долучитися до відновлення інфраструктури країни.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-11-07-008931-a

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 15 листопада», - зазначили у відомстві.

Попередній тендер було оголошено 6 жовтня. Пропозиція надійшла лише від однієї компанії, проте її тендерна документація не відповідала вимогам. Відтак, закупівлі проводяться повторно.

Нагадаємо, 1 липня 2022 року вночі російські окупанти завдали черговий ракетний удар по Одеській області. Було зафіксовано три ракети типу Х-22. Одна з них влучила у дев’ятиповерховий будинок в центрі Сергіївки внаслідок чого було повністю знищено цілий під'їзд багатоповерхового житлового будинку.

Російська ракета вразила цокольний поверх. Мешканці під'їзду з першого до четвертого поверху - загинули. Серед 106 квартир у будинку зруйновано чи пошкоджено 105. Загинули всі мешканці підʼїзду з першого до четвертого поверху – усього 21 людина.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram