Щомісячні побори з рибалок Одещині: на корупції викрито громадського інспектора рибпатруля

Щомісячні побори з рибалок Одещині: на корупції викрито громадського інспектора рибпатруля

За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Одеської обласної прокуратури громадського інспектора Одеського рибоохоронного патруля Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Одеській області викрито на корупції.

За даними слідства, інспектор одержав 22 000 грн неправомірної вигоди за вирішення питання про непритягнення фізичної особи до адміністративної відповідальності за незаконний вилов водних живих ресурсів у Дністровському лимані на території Білгород-Дністровського району, повідомили в Одеській обласній прокуратурі, передає «Кут Огляду»

Встановлено, що ділок налагодив злочинну схему з систематичного одержання хабарів від рибалок у розмірі 4 000 грн на тиждень за вилов риби та 2 000 грн за вилов ракоподібних.

За ці кошти він обіцяв забезпечити безперешкодну риболовлю та запевняв у своїй спроможності, при необхідності, вирішити будь-яке питання з інспекторами рибоохорони, службовими особами Нижньодністровського національного природного парку та Державної екоінспекції.

Загалом сума місячного неправомірного прибутку громадського інспектора «за кришування» незаконного вилову живих біоресурсів на Дністровському лимані сягала до 360 000 гривень.

Правоохоронці затримали чоловіка безпосередньо після одержання чергового траншу.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави.

Досудове розслідування – ТУ ДБР у Миколаєві, оперативний супровід – УСБУ в Одеській області.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram