Георгіївська стрічка та незадекларовані 50 тисяч євро в автівці громадянина Молдови виявили в пункті пропуску «Старокозаче»

Георгіївська стрічка та незадекларовані 50 тисяч євро в автівці громадянина Молдови виявили в пункті пропуску «Старокозаче»

На кордоні з Молдовою поціновувачу символіки тоталітарного режиму заборонили вʼїзд в Україну та вилучили незадекларовані кошти

Заборонену в Україні символіку – георгіївську стрічку, виявили прикордонники Білгород-Дністровського загону в пункті пропуску «Старокозаче» під час огляду автівки 47-річного громадянина Молдови. Елемент російської пропаганди чоловік розмістив у підлокітнику переднього сидіння.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Окрім цього, у водія та його пасажира, також громадянина Молдови, охоронці кордону виявили іноземну валюту у розмірі 50 тисяч євро.

Іноземці приховали валюту серед особистих речей та під особистим одягом.

За пропаганду забороненої символіки прикордонники заборонили в’їзд на територію України терміном на три роки водію автівки та направили повідомлення про вчинення адмінправопорушення до Нацполіції.

Незадекларований надлишок коштів у розмірі 30 тис. євро вилучено встановленим порядком. На правопорушників складено відповідні процесуальні документи.

Заходи проводились спільно зі співробітниками Одеської митниці.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram