Два випадки СOVID-19 у Білгород-Дністровському районі: де встановлять КПП

Два випадки СOVID-19 у Білгород-Дністровському районі: де встановлять КПП

Цього тижня до КНП «Старокозацька районна лікарня» звернулись дві місцеві мешканки 56-ти та 36-ти років, одна з яких з діагнозом бронхіт, що переходить у пневмонію, інша – з діагнозом  пневмонія, з підозрою на коронавірус. Обидві знаходились в терапевтичному відділені, ізольовані від інших хворих, які перебували в лікарні. Лікарі, що контактували з хворими, були повністю забезпечені засобами індивідуального захисту.  Після забору та передачі матеріалу до Одеського лабораторного центру, методом ПЛР-аналізу було підтверджено, що обидві пацієнтки мають захворюваність на коронавірус, - сповістили у Білгоро-Дністровський райдержадміністрації.

Обідві пацієнтки знаходяться з визначених госпітальних баз першої хвилі, що знаходиться в місті Одеса.

У терапевтичному відділенні Старокозацької районної лікарні було проведено повну дезінфекцію. Усі хворі, якщо дозволяють показання,  проходять  лікування амбулаторно, інші хворі із соматичними й різними інфекційними (крім COVID-19) захворюваннями, що потребують перебування в лікарні, розміщуються на даний час у хірургічному відділенні.

Наразі здійснюється перевірка кола контактних осіб, яким також проведуть діагностику та візьмуть необхідні аналізи. Крім того, на виїзді із села Старокозаче встановлюється контрольно-пропускний пункт, який працюватиме починаючи з 13 квітня поточного року,  з проведенням температурного скринінгу, щоб максимально убезпечити мешканців від розповсюдження хвороби.

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram