Які імена обирають молоді батьки Арцизького району для своїх немовлят у 2020 році?

Які імена обирають молоді батьки Арцизького району для своїх немовлят у 2020 році?

Інформацію надала очільниця  Арцизького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Безпалова Ольга Сергіївна.

Ім’я – це слово, яке кожен чує найчастіше. Дитина швидко звикає, учить і починає любити своє ім’я, адже так до неї звертаються найдорожчі люди на світі, її батьки. Вибрати ім’я для малюка – відповідальне завдання. Тут фантазія у батьків та їх помічників-родичів може розігратися так, що будь який фантаст позаздрить. Державна реєстрація народження дитини провадиться органом державної реєстрації актів цивільного стану з одночасним визначенням її походження та присвоєнням прізвища, імені та по батькові. 

           За перше півріччя 2020 року в Арцизькому районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) зареєстровано народження 173 немовлят.   

           Найпоширеніші чоловічі  імена, які надавались дітям при реєстрації народження : Владислав, Олександр, Кирило, Дмитро, Артем, Олексій.   Найпоширеніші жіночі  імена: Мирослава, Анастасія, Дар’я, Ангеліна, Олександра.

            В розряд рідковживаних цього року потрапили такі чоловічі імена: Дамір, Еммануїл, Алік, Міхаель, Адам, Ростислав. Жіночі імена: Аделіна, Руфіна, Ніколь, Біатрісія, Віталіна, Еліана.             

           Сімейним кодексом України надано право батькам визначити дитини подвійне ім’я, і таке було. Юна матуся назвала свою першу дівчинку Санта - Луна. 

            Ще з  квітня 2016 року відділом успішно реалізується проект Міністерства юстиції , а саме – видача свідоцтв про народження безпосередньо у пологовому відділенні комунальної установи «Арцизька центральна районна лікарня» Арцизької районної ради Одеської області.

          З початку поточного року станом на 25 липня  видано 99 свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологовому відділені практично одразу після народження малюків. Хочеться відмітити злагоджену та продуктивну роботу працівників відділу та співробітників пологового відділення, що дає змогу сумлінно працювати на благо молодих батьків. Приємно бачити щасливі посмішки матусь, які народжують у нашій лікарні з Тарутинського, Саратського та Татарбунарського районів і додому повертаються вже зі свідоцтвом про народження.  

             Цікаво, що в поточному році 2 сім’ї отримали одразу 2 свідоцтва про народження, відділом проведено реєстрацію народження двійнят: Віктора та Ірини, Марини та Олександри.  

             Шановні батьки ім’я малюка має принести Вашій дитині комфорт і тільки позитивні емоції.             

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram