Всесвітній день боротьби зі СНІДом: де шукати допомогу

Всесвітній день боротьби зі СНІДом: де шукати допомогу

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими, який вперше відзначався у 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблеми соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу, підвищити обізнаність населення про ВІЛ-інфекцію/СНІД. Йдеться у повідомленні Арцизької міської ради.

На сьогодні тестування на ВІЛ залишається єдиним способом дізнатися свій статус і вчасно розпочати лікування. Для широкого доступу різних категорій населення до системи добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію в громаді функціонують декілька пунктів з наданням послуг до - і післятестового консультування та обстеження на ВІЛ.

В області функціонують сайти призначення та видачі АРВ – терапії. За допомогою можно та треба звертатися до фахівців КУ «ЦНСП» Арцизької міської ради за адресою : м.Арциз, вул. Соборна 46 ,2 поверх,вул. Добровольського, 6, район станції переливання крові на території лікарні, або за телефоном 80484562092Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram