Сільська бібліотека у Теплицькій ТГ – учасник пілотного проєкту України та Польщі

Сільська бібліотека у Теплицькій ТГ – учасник пілотного проєкту України та Польщі

В українських бібліотеках з’являється «Польська полиця». Книгозбірні мають змогу безкоштовно отримати видання польських авторів в українському перекладі.

Сільська бібліотека у Садовому Теплицької громади стала учасником пілотного проєкту «Польська полиця в Україні» та отримала комплект 20 книг - перекладів українською мовою польської класичної та сучасної літератури для дорослих і дітей, - повідомляє «Кут огляду» з посиланням на сторінку бібліотеки у facebook.

Бібліотекарі запрошують скористатись нагодою дізнатися більше про Польщу, її історію, культуру та традиції.

 ДОВІДКОВО:

Проєкт ініційований Міністерством культури та національної спадщини Польщі і Міністерством культури та інформаційної політики України. Реалізовується Інститутом книги в Польщі на кошти, виділені МКіНС РП у співпраці з Український інститут книги.

Щира подяка дружній Польщі та організаторам проєкту за підтримку бібліотек та можливість поповнити книжковий фонд крутезними, цікавими книжками.

Зазначається, що така ініціатива – хороша нагода для українських читачів дізнатися більше про культуру та літератури Польщі, країни, яка прихистила сотні тисяч українців і протягом року створила сотні українських поличок в бібліотеках та книгарнях, а також переклала низку українських авторів польською мовою. І хороша можливість подякувати полякам.


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram