В Арцизі КП "Благоустрій" звітував про свою роботу за 2023 року

В Арцизі КП "Благоустрій" звітував про свою роботу за 2023 року

КП "Благоустрій" під керівництвом Анатолія Миколайовича Серек-Басана звітував про свою роботу за минулий 2023 рік.

На підприємстві фактично працює 69 співробітників.

-У зимовий період виконані роботи по розчищенню доріг міста Арциз від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю вулиць, доріг та тротуарів міста - 73,5 тис. грн

- З метою запобігання погіршення ситуації з безпритульними тваринами у місті, зумовленої стрімким зростанням їх кількості з початку дії воєнного стану, забезпечення захисту життя та здоровʼя людей від ризиків, повʼязаних з хворобами, які переносяться тваринами були проведені роботи з тимчасової їх ізоляції. На виконання Програми «Благоустрій територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади на 2022-2025 роки» було укладено договір з ГО «ЗОКОНТРОЛЬ», за період роботи якої було стерилізовано, вакциновано та ідентифіковано 95 голів собак - 300,0 тис. грн.

- Озеленення міста - 67,3 тис. грн.

- Проведено капітальні роботи з риття траншеї на міському сміттєзвалищі для попередження рознесення побутових відходів вітром загальною довжиною 980м. -  399,9 тис. грн

- Проведено роботи з прокладання нової пішохідної доріжки загальною площею 875м* з облаштуванням зони відпочинку по вул. Калмикова - 534,6 тис. грн.

- Улаштування автостоянки (парковки) та пішохідної алеї по вул. Соборна між прехрестям вул. Я. Клетта та вул. Троїцька загальною площею 1050м - 964,9 тис. грн

- Улаштування торгівельної зони з монтажем торгівельного павільйону на приринковій зоні по вул. Щаслива S = 150м2-  249,4 тис. грн.

- Постійна підтримка комфортного рівня вуличного освітлення міста. З цією метою постійно проводяться роботи по заміні ламп, а також було проведено 2 додаткові лінії освітлення по вул. Першотравнева - Лугова та вул. Космонавтів - провулок вулиці Ювілейна. Проведено капітальний ремонт лінії освітлення від  вул. Червоноглинська через паркову зону між річками Когильник та Чага до вул. Свободи та провулку Чехова. (заміна проводів на СИП, встановлено нові ліхтарі) - 184,8 тис. грн.

- За рахунок коштів резервного фонду були проведені роботи з обладнання системи позицій взводних опорних пунктів - 76,8 тис. грн.

- Для забезпечення захисту обʼєктів критичної інфраструктури проведені роботи зі встановлення та наповнення габіонів піском - 1083,7 тис. грн.

- Роботи зі скошення трави та карантинних рослин, а також сезонна обрізка гілок дерев -  177,0 тис. грн.

- Ремонт сміттевих контейнсрів та урн. Крім того проведено закупівлю нових  сміттєвих контейнерів - 97,5 тис. грн.

- Обробка та дезінфекція бордюрів, громадських вбиралень, зупинок громадського транспорту, сміттєвих урн - 13,0 ти. грн.

- Виготовлено встановлено 5 пісочниць по вул. Преображенська, вул. Відродження та вул. Калмикова, Проведено ремонт та фарбування майданчиків для розваг по м. Арциз - 6,2 тис. грн.

- Встановлено нових «лежачих поліцейських» по вул. Свободи. Проведено ремонт лежачих поліцейських по вул. Добровольського та вул. Будівельників - 22,8 тис. грн.

- Виготовлено та встановлено у зонах відпочинку 14 лавок по вул. Калмикова та вул. Свободи, також проведені роботи з ремонту лавок у зонах відпочинку .

- Систематично проводяться роботи по обслуговуванню міського полігону.

- Виготовлення та встановлення на майданчику для розваг нового ігрового комплексу по вул. Преображенська 19а, ремонт та оновлення дитячих майданчиків для розваг по м.Арциз .

- Очищення територій міста від великогабаритного будівельного сміття .

- Очищення прилеглих до кладовищ територій та вивезення сміття.

- Щоденно робітниками благоустрою проводилися роботи по прибиранню закріплених за ними територій міста від сміття, покіс трави, очищення від сухостою, обрізка дерев.

Загальна площа прибирання по м. Арциз становить близько 390 000м2.

 Витрати на електроенергію зменшилися на 293,5 тис. грн , ніж у попередньому 2022році за рахунок економії, якої вдалося достигнути шляхом здійснення модернізації елементів вуличного освітлення, а саме:

- заміна лампи потужністю 65/85 Вт на лампи потужністю 18 Вт;

- заміна лампи потужністю 30 Вт на лампи потужністю 15 та 18 Вт.;

- заміна таймеру вмикання/вимикання споживання електроенергії

- поступового зменшення часу роботи вуличного освітлення у нічний час.

Очільник КП "Благоустрій" зазначає, що з метою скорочення споживання мережевої електроенергії вуличним освітленням, доцільно продовжити модернізацію елементів вуличного освітлення в місті. Заміні підлягають близько 100 ламп різної потужності.

Також Анатолій Миколайович озвучив найпроблемніші питання:

- Недостатнє охоплення населення послугами з поводження з ТПВ. Планується збільшити кількість укладених договорів до 90% та виявлення домогосподарств, у яких фактична кількість осіб перевищує облікову.

- Недостатня кількість на підприємстві спеціалізованої техніки для виконання робіт, що безпосередньо пов'язаних з благоустроєм міста та фізична і моральна зношеність авто-тракторної техніки, рік випуску якиї сягає 1979-1989 років. Для цього потрібно оновити парк автотракторної техніки більш сучасними моделями та придбати спеціалізовану, маневрену компактних габаритів техніки для якісного виконання функціональних завдань підприємством, спрямованих для на благоустрій міста самостійно без залучення сторонніх організацій, що зменшити видатки підприємства на оплату послуг інших організацій.

 

Вікторія ЛісецькаЗалишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram