У ШКОЛАХ АРЦИЗА ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК!

У ШКОЛАХ АРЦИЗА ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК!

Напередодні літа у всіх школах України відбулося свято, яке об'єднало в собі і радість, і світлий смуток - Останній дзвоник. Серед учнів шкіл міста Арциз Одеської області є ті, для кого цей дзвоник став дійсно останнім!

Випускники міських загальноосвітніх закладів зовсім скоро стануть студентами! Ніби вчора радісний дзвінок вперше зустрічав цих хлопчиків та дівчат біля шкільного порога, і ось настав той час, коли дзвоник для них пролунав востаннє.

Цей особливий день наповнений яскравими  спогадами і щемливим сумом, адже відійшло у минуле щось дуже важливе, дороге ... У той же час серця переповнюють думки про майбутнє, про прийдешні зміни! Останній дзвоник - свято юності, найпрекраснішої пори в житті! 

Під час святкових заходів талановиті та обдаровані дітки за досягнення в навчанні, спорті, творчості отримали грошові винагороди від Арцизької міської ради.

 


ФОТОАЛЬБОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ЗОШ №5 М.АРЦИЗ  ТУТ


Дорогі випускники! Від щирого серця вітаємо вас із закінченням школи! Вам випала доля жити у час великих змін, коли успіх визначають освіченість, творчість, інтелект й активна життєва позиція! Щиро віримо, що любов до рідної землі, високі ідеали, глибока повага до історії своєї держави незабаром виведуть вас на потрібний шлях, а ваші труди прославлять і малу батьківщину, й Україну! Будьте впевнені у собі, у своїх силах, у власному виборі! Навчайтесь, працюйте і творіть! Нехай щедрим на добро і щастя буде ваш життєвий шлях! За вами - наше майбутнє! Тож нехай ваше життя буде світлим і радісним!  

З найкращими побажаннями, творчий колектив редакції газети «Кут огляду»!

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram