Служба судової охорони взяла під свою охорону Арцизький районний суд

Служба судової охорони взяла під свою охорону Арцизький районний суд

 Сьогодні, 6 липня 2021 року, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Одеській області взяли під свою постійну охорону приміщення Арцизького районного суду Одеської області.

Як повідомляє пресцентр установи системи правосуддя, основними  завданнями Служби судової охорони є  підтримання громадського порядку, реагування на прояви неповаги до суду, виконання  функції щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їх сімей, працівників апарату суду, а також забезпечення  безпеки учасників судового процесу.

 Пропуск осіб в приміщення суду здійснюється відповідно до Правил пропуску осіб до приміщення Арцизького районного суду Одеської області та на його територію транспортних засобів. З повним текстом правил можна ознайомитися тут.

 Так, згідно з Правилами, з метою ідентифікації осіб, які прибули до суду, їх пропуск здійснюється на підставі документа, що посвідчує особу.

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах, який підзвітний Вищій раді правосуддя та підконтрольний Державній судовій адміністрації України.


✅ Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram

 

1000 Осталось символов