Річний звіт депутата Арцизької міської ради Павла Целікова

Річний звіт депутата Арцизької міської ради Павла Целікова

Звіт про роботу депутата за перший рік повноважень (за 2021 рік)

Арцизької міської ради Одеської області

від партії «За майбутнє»

Целікова Павла Борисовича

Відповідно до ст.16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", публікую щорічний звіт про мою діяльність.

За результатами виборів до місцевих рад, що відбулися в Україні 25 жовтня 2020 року, я був обраний депутатом Арцизької міської ради від партії «За майбутнє», до партії не вступав.

Буду стислим. Протягом 2021 року я відвідав 19 чергових та позачергових сесій міської ради, дві пропустив через від'їзд. Я є членом постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності, працюю у цій комісії протягом усього року, практично не пропускаючи жодного засідання. Також регулярно беру участь у засіданнях спільних та тимчасових депутатських комісій.

Протягом першого року депутатської діяльності Арцизької міськради восьмого скликання принципово та системно відстоюю інтереси своїх виборців та Арцизької громади загалом. Регулярно порушую питання підтоплення Арцизу, благоустрою, ремонту доріг, роботи комунальних підприємств, соціальної сфери тощо.

Намагаюся бути активним депутатом, небайдужим до людей та їхніх проблем. Про заслуги писати особливо нема чого, оскільки всі результати роботи Арцизької міської ради загальні, як і невдачі.

Прийом виборців проводжу за адресою: Арциз, вул. Привокзальна, 14 або за телефоном: 0674839851. В основному виборці звертаються з проханням допомогти їм в оформленні документів для отримання пільг і субсидій, а саме: провести та підписати акти обстеження житлових умов, акти про встановлення факту проживання тощо.

Часто мешканці міста звертаються з приводу роз'яснення їхніх прав, конфліктів із сусідами, надання матеріальної допомоги, з питаннями про випас худоби, вуличного освітлення, водопроводи, стихійні звалища, а також з багатьох інших питань. Не подумайте, що виборці виявляють велику активність, у середньому – по 2 звернення на тиждень. По можливості я намагаюся допомогти у вирішенні питань.

Окрім виконання прямих депутатських обов'язків, роботи у складі комісій та на сесіях, я публікую статті у виданні «Кут огляду» з метою вплинути на громадську думку та на дії влади. Оскільки звіт я публікую на сторінках цього видання, багато читачів «Кут огляду», мабуть, бачили та читали мої публікації.

Підбиваючи підсумки року, можу сказати, що загалом роботою Арцизької міської ради я незадоволений. Хоч і є ряд об'єктивних причин, що гальмують розвиток нашої громади, ми могли би бути й повинні бути ефективнішими. За 5-бальною шкалою, я вважаю, що у 2021 році ми відпрацювали на «трійку».

Продовжуватиму активну роботу, в Арцизькій міській раді закладено добрий фундамент, є розуміння. Подивимось, що вийде!

 

 

Депутат Арцизької міської ради                                                                                   Целіков Павло

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram