Голова Арцизької громади закликав убезпечити дітей та працівників освіти

Голова Арцизької громади закликав убезпечити дітей та працівників освіти

На Одещині зростає кількість хворих на ГРВІ та грип, наразі відомо, що деякі громади запроваджують онлайн-навчання у закладах освіти: На Одещині різко зростає захворюваність на грип та ГРВІ.

Голова Арцизької громади Сергій Парпуланський закликав по можливості убезпечити дітей та працівників освіти від можливих спалахів  захворюваності на ГРВІ та грип.

 «У зв'язку із зростанням захворюваності на ГРВІ, прошу батьків бути відповідальними та дбати про здоров'я не лише своїх дітей, а й інших, та утриматися від відвідування дитиною навчального закладу при явних ознаках хвороби.

Для запобігання поширенню захворювань серед інших дітей, прошу вчителів та вихователів не приймати до закладу дітей із симптомами хвороби або без відповідної довідки від лікаря.

Дякую за розуміння.

Бережіть себе!» - йдеться в повідомленні голови громади.

Шановні читачі, з метою запобігання подальшого розповсюдження захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, збереження здоров’я дітей, у зв’язку зі зростанням захворюваності серед дітей і працівників, дослухайтеся до поради Сергія Парпуланського.

 

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram