Бути щирими у піклуванні про дітей - життєве кредо поліцейської з Арциза та її чоловіка

Бути щирими у піклуванні про дітей - життєве кредо поліцейської з Арциза та її чоловіка

«Це - основа для кожної родини, що прагне довірливих стосунків, поваги один до одного, відчуття захищеності та впевненості у своєму гніздечку», - говорить інспекторка сектору адміністративної практики відділення поліції № 1 Болградського районного відділу поліції Вікторія Чебан.

 

Про Віку з Вадимом і їхніх синів Радіка та Рустама  вже розказували у відділі комункації ГУНП Одещини, але з нагоди Дня усиновлення, який нещодавно відзначали українці, варто ще раз згадати про цю прекрасну сім’ю, що є прикладом для наслідування, показати, як підросли дітки, чим захоплюються сьогодні, про що мріють.

«Синочки подорослішали, їм вже по 9 та 10 років. Вони дуже різні: старший – спокійний та схильний до музики, молодший – непосидючий і воліє займатися футболом. Водночас хлопці єдині у бажанні стати правоохоронцями, обидва добре вчаться і люблять радувати матусю приємними сюрпризами-смаколиками», - розказують батьки про свою гордість і щастя.

На них самих діти дивляться з любов’ю, а колеги називають взірцевими батьками. Втім, розвіюючи ілюзію легкості буття, подружжя зізнається: за цим стоїть титанічна праця, основана на щирості у піклуванні про дітей.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram