Зеленские в Омане: отпуск, работа или "какая разница"?

Зеленские в Омане: отпуск, работа или "какая разница"?

В  социальных сетях бурно обсуждают поездку президента и его семьи в Оман, полагая, что Зеленские "частят" с отпуском и отдыхом, чего не мог себе позволить предшественник:

"Думали він в Карпатах? А ні. Карпати то не годиться. Буковель вже не цікавий.

2 січня президент України повернувся до Києва, а звідси таємно відправився до Оману. Там Зеленський відпочиває на узбережжі Оманського заливу. Вартість п‘ятизіркового готелю Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel в якому перебуває гарант до 4,000 Євро за добу.

Фото зроблені сьогодні зранку.
Що ж. 5 чи 6 відпочинок за 8 місяців президенства. Розповіді про «нову політику» та «нові підходи». Тим часом таємний відліт на преміальний відпочинок за шалені кошти.

Великий «привіт» всім хто розповідав про «Мальдіви Порошенка». 6 разів за 8 місяців Зеленського. Це мабуть більше ніж всіх президентів разом взятих. Молодці!
Зробили всіх разом!"

Пишет Андрій Смолій.

 Тем временем Офис президента Украины сообщает, что у главы государства намечены важные встречи в Омане:

"В Омане Владимир Зеленский обсудит торгово-экономическое сотрудничество двух стран, укрепление дипломатических отношений и привлечение инвестиций в Украину".  Также в ОП добавили, что из Украины Зеленский вылетел рейсовым самолетом за собственные средства.