ВР пропонує запровадити санкції проти патріарха Кирила та інших представників РПЦ

 ВР пропонує запровадити санкції проти патріарха Кирила та інших представників РПЦ

Верховна Рада пропонує схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони пропозиції щодо застосування персональних санкцій проти патріарха Кирила та ще трьох представників Російської православної церкви. Відповідну постанову №7332 депутати ухвалили під час засідання.
 
Пропонується застосувати санкції проти таких діячів РПЦ:
·       16-й Патріарх московський і всієї Русі Кирил
·       керівник відділу зовнішніх церковних зв’язків Російської православної церкви митрополит Волоколамський Іларіон
·       заступник керівника відділу зовнішніх церковних зв’язків Російської православної церкви протоієрей Микола Балашов
·       митрополит Псковський і Пороховський Російської православної церкви Тихон, відомий як духівник В.В.Путіна та особа, наближена до спецслужб Російської Федерації.
 
Автори постанови наголошують, що діяльність цих осіб створює загрози національним інтересам, національній безпеці в інформаційній сфері, суверенітету і територіальній цілісності України.
 
Серед запропонованих санкцій, які можуть застосувати до представників Російської православної церкви: блокування активів; обмеження торговельних операцій; запобігання виведенню капіталів за межі України;
обмеження, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України; зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань та інші.

джерело: САЙТ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"


 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram