ЧОМУ ПОРОШЕНКА НЕ ВИПУСТИЛИ З УКРАЇНИ?

ЧОМУ  ПОРОШЕНКА НЕ ВИПУСТИЛИ З УКРАЇНИ?

Підставою відмови у виїзді п'ятому президенту України лідеру "Європейської солідарності" Петру Порошенку прикордонники назвали проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документу.

Про це повідомляє "Українська правда", посилаючись на джерела в Держприкордонслужбі України.

За даними джерел УП о 21.50 в пункт пропуску "Рава-Руська" на Львівщині прибув Порошенко, який є членом комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського союзу, та 5 людей, які його супроводжували.

Під час проходження паспортного контролю він надав копію розпорядження голови Верховної Ради Руслана Стефанчука про відрядження Постійної делегації ВРУ у Парламенській асамблеї НАТО та працівника апарату ВРУ до Литовської Республіки для участі у весняній сесії ПА НАТО.

Водночас, як зазначає співрозмовник УП, в ході перевірки цього документу виявилося не можливим встановити його дійсність: не зчитувався QR - код.

За даними УП, Порошенку та його оточенню роз'яснили, що у зв'язку з вищезазначеним вони не можуть перетнути державний кордон.

О 23.50 експрезидент та люди, якій його супроводжували, повернулись на територію України.

НАГАДАЄМО

Вночі 27 травня Петра Порошенка не випустили з України на  пункті перетину державного кордону на Львівщині. У його команді повідомили, що нардеп їде у відрядження для участі у засіданні ПА НАТО. 

Лідера "Європейської Солідарності" не пропустили навіть попри розпорядження голови Верховної Ради Стефанчука.

“Євросолідарність” назвала не пропуск свого лідера через кордон “ганебною історією на замовлення чинної влади”.


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram