Верховна Рада підтримала відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова

Верховна Рада підтримала відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова

Верховна Рада підтримала відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова

За проголосували 291 народний депутат, - повідомили на сайті МВС України.

13 липня Арсен Аваков сам подав заяву про відставку з посади Міністра внутрішніх справ відповідно до частини першої статті 18 Закону України «Про Кабінет Міністрів України».

Міністр подякував команді МВС, кожному офіцеру, рядовому і службовцю за роки спільної праці.

14 липня профільний комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту визначитися шляхом голосування, підтримувати чи не підтримувати заяву міністра МВС Арсена Авакова про відставку.

У день голосування парламентом відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова наводимо перелік досягнень за 7 років його перебування на посаді очільника МВС.

🔶Арсен Аваков був ініціатором створення добровольчих батальйонів, які стали форпостом захисту української незалежності від російського агресора у 2014 році.

🔶У 2015 році за ініціативи запущено нову патрульну поліцію, якій на сьогодні довіряє більше половини українців та яка перебрала на себе функції охорони громадського порядку та дорожньої поліції.

🔶Запущено реформу Державної міграційної служби та Державної прикордонної служби України, основний результат якої отримання Україною безвізового режиму з 32 країнами Європейського Союзу.

🔶Створено систему фінансового лізингу на придбання житла для поліцейських і рятувальників. В рамках програми придбано 2265 квартир 1279 – для поліцейських, 986 – для рятувальників.

🔶Розпочато створення системи аеромедичної евакуації із залученням сучасних гелікоптерів Airbus H-145.

🔶Успішно запущено проєкт формування єдиного безпекового простору для територіальних громад. Проект «Поліцейський офіцер громади» вже втілено у 279 громадах, рівень довіри до них становить 70%.

🔶У системі МВС активно проходить вакцинація проти Covid-19 препаратом CoronaVac, розробленою китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech, та Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. Першу дозу отримали 184 123 працівника системи МВС, завершили вакцинацію – 95 699.

🔶Запровадили масштабні проєкти з французькими партнерами:

Створили Єдину систему авіаційної безпеки населення, в рамках якої було підписано контракт на поставку 55 гелікоптерів компанії Airbus Helicopter. Від французького виробника вже надійшло 14 гелікоптерів:

- 2 типу Н125 для ДПСУ;

- 2 типу Н145 для НПУ;

- 10 типу Н225 (6 для ДСНС та 4 для НГУ).

Посилюємо системи морської охорони та захисту кордонів: до 2024 року ДПСУ отримає 20 найсучасніших кораблів французької компанії ОСЕА.

Реалізуємо проєкт з постачання питної води у м. Маріуполі.

❗️Це тільки маленька частинка реалізованих проєктів. Але не встигли втілити найважливіше – забезпечити поліцейських гідними заробітними платами. За те, що вони ризикують своїм життям і здоров'ям, не сплять ночами та не щодня мають змогу обійняти найрідніших, вони мають отримувати гарну заробітну платню.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

1000 Осталось символов