Арцизькі спортсмени, вихованці Пєлівана Євгена, взяли участь у Чемпіонаті Одеської області

30 листопада 2019 року в спортивному комплексі Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся Чемпіонат Одеської області з гирьового спорту, V Ювілейний Відкритий Кубок Одеського державного університету внутрішніх справ з гирьового спорту,  в якому брали участь вихованці тренера-викладача Арцизької районної ДЮСШ  Пєлівана Євгена Костянтиновича.

Про це редації "КУт огляду" повідомив директор Арцизької  ДЮСШ Мігов Віталій.

Змагання зібрали рекордну кількість учасників з Одеської та Херсонської областей. Близько 110 спортсменів віком від 9 до 40  років виборювали нагороди. Для багатьох спортсменів ці змагання були першими у спортивний кар’єрі.

Арцизькі спортсмени показали дуже гарні результати, незважаючи на свій вік.

Бронзовим призером у своїй категорії 33 кг став  Пєліван Євгеній, Липенко Максим та Гойко Руслан посіли четверте місце, Бузика Артур – 5 місце, Драганов Максим - 6 місто, Іовчєв Марк – 7 місце