Берегти природу – це поважати себе!

Берегти природу – це поважати себе!

А ми продовжуємо цикл публікацій про Мирнополіську водойму, яка зараз користується особливою популярністю у мешканців Арцизької, Павлівської й Теплицької громад Одещини.

Літо у розпалі! Звичайно, коли в країні війна, думки про відпочинок сприймаються інакше. Але кожен з українців заслужив своє право на щастя.  Оскільки морське узбережжя наразі під забороною, багато людей шукають прихисток від спеки біля місцевих водойм – озер, ставків тощо.


✅ Коротко і по суті про головне. Підпишись на наш Telegram-канал


  В житті українців зараз так багато стресу, але так мало місць, де по-справжньому можна відпочити душею та тілом. Мирнопільске водоймище - душевне місце для відпочинку, де відпочивають, не тороплячи час, де дозвілля люблюять проводити з родинами, друзями.
Затишно, весело, атмосферно!

Про красу нашої природи можна розповідати без зупину, але сьогодні хочеться розглянути інший аспект цього питання: як зберегти живописну красу Мирнопільского, коли не всі відпочиваючі демонструють дбайливе ставлення до довкілля?

На березі є місця для сміття, вуличні туалети, місця для розпалу вогню. Орендар створив всі умови, аби зберегти чистоту довкілля і створити умови для відпочинку, а співробітники турбуються, аби тут порядок  був завжди. Більшість відпочиваючих проводять час культурно, прибираючи після себе, за що ми їм щиро вдячні.

 Але, як і в будь-якому правилі, й в цьому випадку є винятки… Не всі наші земляки вдало «складають тест» на підтримку чистоти біля водоймища. Пластикові пляшки, одноразовий посуд, поліетиленові пакети, упаковки від риболовних товарів та прикормів, недопалки, згарище – чого тільки не лишають після відпочинку деякі компанії.

Замість того, аби дбати й цінувати перлини степової зони півдня Одещини, дехто руйнує те, що створила природа, про що дбають небайдужі люди. Давайте зберігати водойми рідної землі, адже це зовсім нескладно!

ОСЬ ДЕКІЛЬКА КОРИСНИХ ЕКОЗВИЧОК:

  • Чисто не там, де вбирають, чисто там, де не смітять.
  • Подумайте про те, що вам самим буде неприємно відпочивати на «смітнику», побачивши сліди перебування своїх попередників.
  • Відпочиваючи на природі, прибирайте після себе сміття!
  • А це взагалі 80 рівень: місце для відпочинку після вас стане чистішим, ніж було до.

 Будьмо свідомими та бережімо природу!

 Мирнопільский ставок - унікальне місце відпочинку: дивовижна краса природи,  чудова атмосфера, та й взагалі, кльове місце, де можна просто бути собою. Видихайте в оточенні прекрасної природи, яка наповнює і надає сенс абсолютно всьому! І не забувайте про дбайливе ставлення до довкілля! Берегти природу – це поважати себе!

Аби організувати відпочинок на Мирнопільському водоймищі, дзвоніть за номером телефону: 067 200 31 90 

 

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Підтримай нас в  Instagram