ЗАМОТУВАЛИ РУКИ ТА НОГИ СКОТЧЕМ, ЗАКЛЕЮВАЛИ РОТА: 4-РІЧНА ДІВЧИНКА ПОСКАРЖИЛАСЬ НА ВИХОВАТЕЛІВ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ (ВІДЕО)

ЗАМОТУВАЛИ РУКИ ТА НОГИ СКОТЧЕМ, ЗАКЛЕЮВАЛИ РОТА: 4-РІЧНА ДІВЧИНКА ПОСКАРЖИЛАСЬ НА ВИХОВАТЕЛІВ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ (ВІДЕО)

Під Полтавою в дитячому садку вихователі нібито знущалися над 4-річною дівчинкою, за допомогою скотча. Про це повідомляється в ефірі телеканалу «Полтавське ТВ».

У дитсадку Диканської громади, можливо, вихователі знущалися над 4-річною дівчинкою Ніколь. У цьому запевняє мама дівчинки, а директор дошкільного закладу цю інформацію спростовує. За словами директора, діти часто вигадують і фантазують і слова дитини неправдиві.

За словами завідуючої садочку, в цій групі працюють досвідчені виховательки, на яких ніколи не було скарг, почато службову перевірку після заяви матері Ніколь. Дівчинку зараз перевели до іншої групи.

Вона не може їх звільнити без рішення суду.

"Якби у дитинки - ми моделюємо ситуацію - були б дійсно склеєні ручки або ротик, ми розуміємо, що це клейка стрічка, то після цього залишилися б якісь сліди. Навіть якби дорослій людині приклеїти до рота скотч і відклеїти - це буде травма, а ніжна шкіра дитини взагалі цього не витримає", - говорить вона.

Директор розповіла, що почала службову перевірку після заяви матері Ніколь. Дівчинку зараз перевели в іншу групу.

У поліції зараз ведуть розслідування і в справі призначено низку експертиз. Психологи опитають всіх дітей з групи дитячого садка. Сама мати Ніколь наполягала, щоб вихователів звільнили.

"Зараз ми маємо слово дитини, про яке повідомила його мама, проти слова вихователів, які це заперечують", - повідомили в поліції.

Якщо вина виховательок буде доведена, то їм "світить" до трьох років ув'язнення. Тим часом жінки готують позов про захист честі і гідності.

Самі жителі села в основному не вірять в історію маленької Ніколь.

У свою чергу на інцидент звернув увагу голова Полтавської облради Олександр Біленький.

"Звертаюся до керівництва ГУ Національної поліції в Полтавській області з приводу перевірки фактів і обставин цієї надзвичайної події, які можуть бути підтверджені або спростовані", – зазначив чиновник.

 

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram