Українка народила вже 17-ту дитину: кого в родині більше – хлопчиків чи дівчат

Українка народила вже 17-ту дитину: кого в родині більше – хлопчиків чи дівчат

У Рівненському обласному перинатальному центрі 3 грудня жінка народила 17-ту дитину — хлопчика вагою майже чотири кілограми. Головна лікарка медзакладу Вікторія Єнікеєва 4 грудня розповіла Суспільному, як почуваються мати та дитина. Сама породілля від спілкування зі ЗМІ відмовилась.

Жінка з Рівненського району народила хлопчика вагою 3 960 г та зростом 55 см. Мати — 1979 року народження, це її 17 пологи. У родині до цього було по вісім хлопців та дівчат.

"Жінка та дитина — в абсолютно задовільному стані. Жінка народжувала в сідничному передлежанні цю дитинку, але все без ускладнень. Народжує у нас дев'яту дитину, ім'я ще не знають", — розповіла Вікторія Єнікєєва.

Медичний заклад не вперше приймає пологи у багатодітних сімей. У лютому 2023 року жінка з Сарн народила 18-ту дитину — дівчинку на ім'я Магдалина.

"У нас, здається, була ще одна жінка, яка народила 17-ту дитину. Буде видно в кінці року, як будемо робити аналіз", — сказала головлікарка.

Рекорд на Рівненщині

У січні 2019 року жителька села Глинне Світлана Ковалевич народила 19-ту дитину — сина Назара.

Пологи були без ускладнень, хлопчик народився з вагою майже чотири кілограми і на зріст 62 сантиметри, розповідала завідувачка акушерсько-гінекологічного відділення Рокитнівської райлікарні Людмила Коцюрубська.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram