Святкування професійного свята у Генпрокуратурі: Офіс Генпрокурора надав коментар

Святкування професійного свята у Генпрокуратурі: Офіс Генпрокурора надав коментар

Генеральний прокурор України Андрій Костін доручив провести службове розслідування після того, як журналісти зафіксували на відео людей, які 1 грудня, на день працівників прокуратури, заходили в будівлю відомства з подарунками.

Про це повідомляє «Кут огляду» посилаючись на офіційний коментар  пресслужби Офісу генерального прокурора.

У повідомленні зазначили, що Генеральній інспекції Офісу генпрокурора доручили провести службове розслідування «невідкладно». За його результатами мають вжити відповідних заходів, наголосили у відомстві.

ЩО ПЕРЕДУВАЛО

4 грудня «Українська правда» опублікувала відеосюжет, на кадрах якого видно, що в день працівників прокуратури 1 грудня в будівлю Генеральної прокуратури України та Київської міської прокуратури заходить багато людей, тримаючи в руках пакети й подарунки.

У матеріалі також ідеться, що під час відзначення професійного свята генпрокурор Костін закликав усіх працівників органів прокуратури бути не просто вдячними нашим захисникам, а підтримувати та допомагати всім необхідним.

«Під час зйомок цього епізоду про воєнний стан і повномасштабну війну нагадали лише каски та бронежилети на охоронцях режимного об'єкта», — додали автори відео.

Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram