У Києві вимагатимуть підтвердження вакцинації чи результати тесту на COVID-19: правда чи фейк?

У Києві вимагатимуть підтвердження вакцинації чи результати тесту на COVID-19: правда чи фейк?

Мережею шириться хибна інформація, що з 5 жовтня у Києві потрапити до державних установ зможуть лише громадяни, які мають підтверджену вакцинацію проти коронавірусу чи результат відповідного тесту.

Як повідомляють «Букви», у КМДА цю інформацію спростували.

Користувачі поширювали інформацію, яку нібито бачили на сторінці Солом’янської районної державної адміністрації. Там зазначено, що з 5 жовтня громадян, які приходитимуть до ЦНАПів (Центрів надання адміністративних послуг) не прийматимуть, якщо у них не буде:

документа, який засвідчує проходження повного курсу вакцинації проти коронавірусу;

негативних результатів ПЛР-тесту чи експрес-тесту на наявність коронавірусу (тест має бути зроблено не більше, ніж за 72 год до відвідування ЦНАПу).

Такі “обмеження” не стосуватимуться громадян до 18 років.

 

Однак у Київській державній міській адміністрації цю інформацію спростували. У повідомленні пояснили, що такі обмеження можливі лише у разі, якщо в місті почне діяти “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

“Йдеться про підготовку структурних підрозділів міської та районних адміністрацій, організацій, підприємств та установ столиці до організації приймання громадян за умови перевірки сертифікатів, що підтверджують вакцинацію проти COVID-19, або негативного результату тестування на COVID-19”, – пояснили у КМДА.

З 5 жовтня такі обмеження не запроваджували й не планували вводити, оскільки наразі у Києві встановлено “жовтий” рівень епідбезпеки. Він передбачає, що наявність COVID-сертифікатів або ПЛР-тестів не є обов’язковою умовою для відвідування міських закладів або установ.

Серед обмежень, які мають  виконувати відвідувачі закладів — наявність захисної маски та дотримання дистанції.

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram