ПОГОДА НА 17-21 ВЕРЕСНЯ: з кліматичним літом доведеться попрощатись

ПОГОДА НА 17-21 ВЕРЕСНЯ:  з кліматичним літом доведеться попрощатись

Середина вересня на календарі. На термометрах +23...+27 градусів. Всі ходять в легкому одязі і ніщо, крім холодних ранків, не нагадує про те, що зараз осінь. Про похолодання, що наближається ми попереджуємо вже 4 дні, та і більшість з вас вже помітили підозріло низькі температурні показники в прогнозах на 18-19 вересня. Так, з кліматичним літом доведеться попрощатись. Забудемо про +30 градусів, забудемо про стабільну суху погоду, - пише ua_meteo.

Похолодання 17.09.2020 буде спричинене проходом холодного фронту циклону з Атлантики і затоком арктичного, холодного повітря зі Скандинавії. Після проходу холодного фронту сюди прийде антициклон "Манфред", тому в плані опадів нічого цікавого не буде. Через перепади атмосферного тиску очікуються сильні пориви вітру.

Ось так виглядає ця ситуація в прогнозі фронтів. Бачимо, що після проходу холодного фронту ми автоматично опиняємось між центром антициклону(в східній периферії) та циклоном, що вже пройшов. В такому тилу циклону 100% можна чекати сильних поривів вітру.

Ну а тепер зробимо підсумок по регіонам:

Спеціальний прогноз для Одеси/Чорноморська. Похолодання сюди прийде в нічний час з четверга на п'ятницю, але не відмітиться суттєвими опадами, фронт пройде всуху. Температура повітря в четвер досягне позначок +27...+30 градусів, в п'ятницю буде всього +17...+20 градусів, в суботу очікується +18...+21 градус, в неділю +20...+23 градуси. Сильні пориви вітру очікуються в п'ятницю, 18 вересня. Опадів протягом періоду не передбачається.

Південна Україна. Похолодання прийде сюди в ніч з четверга на п'ятницю. Фронт пройде всуху, опадів не прогнозується. Всі "прохолодні" дні будуть малохмарними. Температура вдень в четвер досягне +27...+30 градусів; в п'ятницю буде +19...+22 градуси, а в суботу всього +16...+19 градусів. В неділю передбачається +19...+22 градуси. Сильні пориви вітру очікуються в п'ятницю та неділю.