Наступного тижня в Україні очікується різке похолодання

Наступного тижня в Україні очікується різке похолодання

Погода в Україні почне погіршуватися в другій половині місяця. Синоптики оновили карти і попередили, що після 17-18 вересня в багатьох регіонах очікуються дощі та різке зниження температури.

За даними порталу Gismeteo, на сході України до 19 вересня буде тепло і сонячно, а ось після – денна температура повітря впаде до +12 +14 градусів, вночі до +6 +8 градусів. Очікуються сильні дощі, можливі грози. Кінець вересня буде прохолодним, +10 +13 градусів і з великою кількістю опадів, - пише Діалог.Уа

У південні області грози і дощі прийдуть також після 19 вересня. Однак там температура знизиться на пару днів, а потім буде знову тепло. Вночі в регіоні очікується від +13 до +17 градусів, вдень температура впаде до +16 градусів, але потім знову підніметься до +20 +23 градусів. Суттєве похолодання на півдні очікується тільки до початку жовтня.

На півночі України тепло протримається до 18 вересня, а потім настане сезон гроз, злив і короткочасних дощів. Нічна температура впаде до +5 +14 градусів, вдень також буде прохолодно, від +12 до +13 градусів. Після 25 вересня температура почне падати ще більше і кінець місяця буде холодним, +11 +13 градусів вдень. Також очікується багато дощів.

У західних областях грози прийдуть вже 17 вересня, а після 19 числа температура повітря різко впаде, до +11 градусів. Потім трохи потеплішає, але вже після 24 вересня знову стане холодно, від +13 до +16 градусів. В кінці місяця похолодає до +9 градусів. Також синоптики прогнозують зливи, затяжні дощі та грози.

У Києві сонячна і тепла погода протримається до 18 вересня, а потім очікуються дощі, грози і різке зниження температури повітря до +12 +16 градусів. Кінець вересня в столиці буде з проливними дощами і холодом. Вночі +5 +10 градусів, вдень від +9 до +14 градусів

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram