Запрацював механізм, який дозволить продати за кордоном арештовану яхту Медведчука

Запрацював механізм, який дозволить продати за кордоном арештовану яхту Медведчука

 В Україні вдосконалено процедуру реалізації арештованих активів та впроваджено можливість їх продажу за кордоном. 

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА). 

За новими правилами, всі продажі арештованого майна здійснюються виключно на електронній платформі Prozorro та відповідно до норм європейського законодавства.

Крім того, внесені зміни вперше в історії України унормовують реалізацію арештованого майна за кордоном. Ініційовані АРМА норми відкривають можливість розпочати процедури щодо здійснення продажу 92-метрової яхти Royal Romance, що належить сім'ї Віктора Медведчука та знаходиться у Хорватії.

Ухвалою Личаківського районного суду м. Львова яхту олігарха 11 квітня 2022 року передано в управління АРМА для її реалізації. Протягом року Агентство шукало механізми вирішення питання управління майном, що знаходиться за межами країни. Саме зараз винайдено модель, яка дозволить реалізувати арештоване майно за межами України. Це особливо важливо, оскільки такий механізм дозволить отримати кошти від реалізації дороговартісного арештованого майна без його переміщення в Україну, що неможливо під час війни.

АРМА переконане, що кошти від закордонної реалізації яхти, вартість якої орієнтовно оцінюється у 200 млн євро, стануть ресурсом державного бюджету для посилення обороноздатності України та сприятимуть перемозі над ворогом.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram