Капітан судна «Ізмаїл» відмовився вести суховантаж в Україну, побоюючись мобілізації - болгарські ЗМІ

Капітан судна «Ізмаїл» відмовився вести суховантаж в Україну, побоюючись мобілізації - болгарські ЗМІ

Повідомляється, що Анатолій Богатирьов — капітан невеликого українського суховантажного судна «Ізмаїл», який зараз стоїть у болгарському порту Бургас, відмовився вести судно в Україну, побоюючись мобілізації та відправки на фронт.

Про це пише "Антикор", посилаючись на болгарське видання "Флагман".

«Судно розвантажувалося в Бургасі, а потім мало йти в один із турецьких портів на ремонт, проте раптово надійшла вказівка слідувати в український порт», — пише видання.

Капітан Богатирьов вирішив не підкорятися вимогам судновласника. Майже весь екіпаж не погодився з ним, зійшов на берег та 24 жовтня вирушив до України. Лише один моряк залишився разом із капітаном на борту.

За словами капітана Богатирьова, він відмовився підкоритися наказу, бо думає, що це був прийом, щоб його разом з екіпажем мобілізували до Сили оборони. Також він побоюється плавати в українських територіальних водах через загрозу обстрілу росіян.

Капітан відповів начальству, що готовий взяти курс куди завгодно, окрім України. Поки що вже понад тиждень судно стоїть у порту Бургаса, його перемістили на дальній причал, щоб «Ізмаїл» не заважав перевалюванню вантажів на інші судна.

Судно "Ізмаїл" належить держпідприємству ПрАТ "Українське дунайське пароплавство" (УДП), тому за стоянку в Бургасі платитиме Україна. На сьогоднішній день борг перевищив 15 тисяч євро і з кожним днем зростає.


 

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram