На узбережжі Болгарії знайдено безпілотник із вибухівкою - Міноборони

На узбережжі Болгарії знайдено безпілотник із вибухівкою - Міноборони

На Чорноморському узбережжі Болгарії, країни НАТО, знайдено дрон із, ймовірно, вибухівкою.

Про це повідомляє Міністерство оборони Болгарії. 

"Сьогодні рано вранці (18 вересня - ред.) після повідомлення про знайдену частину безпілотника з прикріпленим до нього предметом, схожим на боєприпасом. Було активовано модульне формування знешкодження військово-морської бази у Варні", - йдеться у повідомленні.

Об'єкт, схожий на безпілотник, виявили вночі 18 вересня в районі човнової пристані в Тюленове, що розташоване недалеко від кордону Румунії. Вранці о 6.10 ранку виїхала спецгрупа у складі п’яти військових, аби провести розвідку невідомого об'єкта. 

"На місці спеціалізована група проведе розвідку об’єкта, після чого буде прийнято рішення, куди його утилізувати. Військовослужбовці діють після отримання запиту від обласного губернатора Добрицької області та за наказом начальника оборони", - зазначили в оборонному відомстві.

Тим часом болгарське видання Nova повідомляє, що пристрій має довжину від 3 до 3,5 метрів, а бомба – близько 50-60 см. За словами свідка, гості готелю бачили дрон, який плавав у морі за кілька кілометрів від скель, де його зняли на камеру.

Колишній військовий льотчик ЗС Болгарії Спас Спасов вважає, що виявлений дрон - камікадзе, а прикріплена до нього зброю - це снаряд. 

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram