Гуменюк пояснила, чи пов'язаний нічний удар рф по Одесі з ситуацією навколо Придністров'я

Гуменюк пояснила, чи пов'язаний нічний удар рф по Одесі з ситуацією навколо Придністров'я

 У Придністров'ї нині фіксуються спроби створити суспільно-політичну напругу, хоча бурхливої активності там нині не відбувається. Однак тиск окупанти здійснюють, зокрема, й атакуючи ракетами та дронами-камікадзе Одещини, що межує з Придністров'ям.

За допомогою таких атак окупанти посилають сигнал своїм посіпакам у Придністров'ї, що у разі чого нібито забезпечать їм "підтримку" - про це,коментуючи атаку в ніч проти 23 лютого, заявила речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передає «Кут огляду» , посилаючись на Обозреватель.

За словами Гуменюк, якоїсь особливої активності в окупованому Придністров'ї наразі не спостерігається. Однак Сили оборони фіксують зусилля з "розхитування в інформаційному просторі", а також спроби "створити суспільно-політичне напруження на цих територіях.

І ворожі атаки на Одещину, яка межує з проросійським анклавом на території Молдови, на думку речниці Сил оборони півдня, пов'язані з зафіксованими спробами "інформаційного розхитування".

"Атака, яка відбулась вночі (у ніч проти 23 лютого. – Ред.) у напрямку Одещини, зокрема з використанням ракет, – це додатковий тиск і намагання переконати, що підтримку буде забезпечено у випадку виникнення там бурхливої ситуації",  – переконана Гуменюк.

Однак, заспокоїла вона українців, південний кордон України у межах Одещини надійно захищений.

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram