Ролики. Що потрібно жінці для щастя?

Ролики. Що потрібно жінці для щастя?

Що потрібно жінці для щастя? Як ви вважаєте? Прозаїчне - лише б діти були здорові - не рахується. Це не обговорюється. Для своїх дітей ми робимо все можливе і неможливе.

А для себе? Що робимо ми для себе? Що робить коханий для тебе? Шкода, але часто це залишається риторичним запитанням...

Інколи я уявляю, що бабусею з яскраво-синім волоссям (ну коли ж ще у мене має бути яскраво-синє волосся?) приїду на роликах до нотаріуса писати заповіт. Ні, я не збираюсь так рано помирати. Я, як героїня легендарного фільму, зрозуміла, що "в сорок життя лише починається".

Але ж ролики...їх я маю залишити тому єдиному, який зрозумів, як зробити мене щасливою. То саме той набридливий дідугань, який буде тримати мене за руку, коли я буду вчитися кататися на роликах. Знаючи мій нестерпний характер, він все рівно буде поряд і триматиме мою руку. Він завжди триматиме мою руку.

Ролики... Ох, вже ці ролики...Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.Так що ж робить жінку щасливою? Думаєте, гроші, коштовні подарунки? Ні. Ви зовсім не знаєте жінок, якщо така думка у вас промайнула. Жінка щаслива, коли втілюються в життя її потаємні мрії. Щастя - це світ навколо тебе. Коли на сході сонця ти вдихаєш морський бриз і ступаєш по холодній морській воді. Найкраще море - то весняне.

Щастя - це коли гуляєш у лісі і слухаєш, як кує зозуля. Просто збираєш найкращі ягоди у світі, бо вони мають смак дитинства. Коли, зупиняєшся біля житнього поля з волошками і просто там пропадаєш, милуючись цією красою. 

Щастя, це коли тебе на заході сонця запрошують на прогулянку. Коли тобі дарують квіти не на 8 березня, а просто за покликом душі. Просто, за те, що ти є така. Коли він знає, скільки цукру покласти у твою філіжанку з кавою перед тим, як розбудити тебе поцілунком на світанку.

Бути щасливою - це плакати вільно. Плакати тоді, коли тобі сумно. Плакати навзрид, якщо наразі такий настрій. Плакати і не боятися, що тебе засудять за прояв слабкості. Щасливій жінці чоловік витре сльози і подарує найкращий вечір у їхньому житті. Бо він відчуває і знає свою дівчинку. Так, дівчинку. Для нього вона завжди буде його дівчинкою. Він знає, що вона справжня, що має право на прояв емоцій. Він просто заварить їй мелісовий чай.

Щастя - це поцілунок під дощем. Що може бути краще? Ти щаслива під цим дощем, без парасольки (ти знову її десь залишила), але то все пусте. Бо поцілунок під дощем, то найкраще,  що могло з тобою трапитися. І ти загадково посміхається, а перехожі, пробігаючи повз, думають, що ти божевільна. А ти просто щаслива!

Тому свої ролики бабуся з яскраво-синім волоссям впише в заповіт, як символ щастя. Можливо, вона так і не навчиться впевнено триматися на них, але щастя вони їй подарували. Вони залишаться у дідуся, який зробив її щасливою. Але це у майбутньому. А зараз він знову зустріне її з букетом ромашок і, міцно тримаючи за руку, поведе зустрічати схід сонця на березі моря. Адже від знає, відчуває, що робить щасливою саме його сивоволосу дівчинку...

 

 

Вікторія Лісецька 

"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram