ВСІМ МИРОМ - НА ЗАХИСТ КРАСИ

ВСІМ МИРОМ - НА ЗАХИСТ КРАСИ

Пару днів тому в Татарбунарах сталася ніби-то й не дуже примітна подія, але викликала вона неабиякий резонанс серед місцевого населення.
Галина Гушан, продавчиня хлібного кіоску, що знаходиться біля санепідемстанції, поскаржилася у соцмережі Фейсбук на невідомого, який серед ночі вкрав молоді кущики можжевельника. Просто прийшов і висмикнув із землі! Це злодіяння зафіксувала камера відеоспостереження, і злодюжка знав про її існування, бо закрив обличчя медичною маскою.


Пані Галина звернулася до татарбунарців з проханням надати інформацію, якщо комусь відома ця особа. Звичайно, що поліція не відкриватиме справу за такою начебто дрібничкою. Але громадський осуд набирає обертів, і саме завдяки небайдужим громадянам такі злодіяння з часом стануть неможливими.
Ось один з коментарів: "Є така прикмета, що крадене краще росте. Мабуть, те, що купляв, не приймалося, і він пішов на такий злочин. Сподіваюсь, що багато людей його впізнають, особливо сусіди" - яскраво свідчить про те, що погані традиції мають відходити.
Красу, яку творять наші підприємці на вулицях міста, не можна паплюжити. Варто зазначити, що господарка хлібних кіосків, підприємця Алла Євгенівна Головата, завжди намагається вдосконалювати і покращувати інфраструктуру та дизайн навколо своїх об'єктів.
А Галина Гушан сподівається, що злодюжка отямиться, і поверне вкрадене на місце. Ямки й досі чекають на повернення гарних кущиків.

Авторка Вікторія Алєксєєнко.

 

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

1000 Осталось символов