«ВСЕ МИНАЄ, АЛЕ МУЗИКА ВІЧНА!»: віртуозні музиканти в гостях у татарбунарців

«ВСЕ МИНАЄ, АЛЕ МУЗИКА ВІЧНА!»:  віртуозні музиканти в гостях у татарбунарців

 

Величезна вдача – потрапити на концерт народно-інструментальної музики, який відбувся у четвер, 10 червня у Татарбунарському історико-краєзнавчому музеї. Не часто випадає у маленькому провінційному містечку послухати наживо справжніх музикантів-віртуозів. Глядачі вдячно аплодували, дарували квіти і насолоджувалися високим мистецтвом. Артисти-виконавці сприймали ці позитивні емоції, і спільна синергія творчого піднесення створювала неймовірні відчуття тонкої тремтливої гармонії. «Все проходить, але музика – вічна!»

 Концертна програма розпочалася виступом Лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів – оркестру викладачів Татарбунарської музичної школи під керівництвом Надії Чеботарьової та Євгена Жукова. У їхньому виконанні пролунали твори Олександра Олійника «Одеська фантазія», Євгена Дербенка «Коллаж на теми з опери Жоржа Бізе «Кармен» та Євгена Бикова обробка української народної пісні «Розпрягайте, хлопці, коней». Всі викладачі натхненно й піднесенно виконували свої партії, оркестр звучав злагоджено й майстерно.

на фото: Євген Жуков та Ірина Форманюк, музиканти, виконавці гри на домрі

Варто зазначити, що в Татарбунари на концерт завітали шановані гості – викладачі Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, лауреати та дипломанти всеукраїнських та міжнародних конкурсів, видатні музиканти.

Отже, концерт продовжив викладач Одеської національної музичної академії Іван Косинець. Він професійно і з натхненням виконав на гітарі складні музичні твори, і глядачі оцінили виступ бурхливими оплесками.

Затамувавши подих, ми слухали віртуозну гру на домрі у виконанні Ірини Форманюк, лауреатки міжнародних конкурсів, старшої викладачки Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової. Скільки пристрастей, емоцій, задушевного настрою передає слухачам виступ незрівнянної виконавиці! Я спостерігала за реакцією глядачів, і теж ледь стримувала своє хвилювання та непрохані сльози! «Браво!» - вигукували поціновувачі високої музики, і щедро дарували свої оплески.

Тим часом концерт тривав, і на сцені дуети, тріо, солісти продовжували зачаровувати то ніжними, то бурхливими, то жартівливими нотами. Концертмейстер Анна Кулік та соліст філармонічного ансамблю «Мозаїка» Віктор Ферден спільно з Іриною Форманюк дарували чудові музичні твори, і ми щиро співпереживали та раділи разом з виконавцями.

Ім’я Володимира Мурзи відоме серед поціновувачів музики в багатьох країнах світу. Народний артист України, професор, завідувач кафедри народних інструментів ОНМА, голова та член журі різноманітних всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів вразив татарбунарських слухачів віртуозною грою на баяні.

на фото: Володимир Мурза, народний артист України, професор, завідувач кафедри народних інструментів ОНМА.

«Ми раді творчій зустрічі з колективом Татарбунарської музичної школи та чудовими жителями містечка Татарбунари. Обмін творчістю – це не тільки приємно, але ще й потрібно і вкрай важливо! Вдячні вам за прекрасну атмосферу та яскраві, незабутні емоції. Щиро дякуємо організаторам: директору музичної школи Тетяні Іванівні Савчук, Євгенію Жукову, усьому колективу Татарбунарської музичної школи – ваша самовідданність справі та велике бажання розвивати музичну культуру містечка – це дійсно подвиг в наш час!» - поділилася своїми враженнями гостя нашого міста та чудова виконавиця Ірина Форманюк, - «Також вдячні за увагу очільнику міста Андрію Глущенку. Там де влада цікавиться, приділяє увагу та підтримує культуру – там у суспільства є майбутнє!»

Слова вдячності лунали й від глядачів: «Дякуємо Майстрам найвищого рівня! Ви подарували нам хвилини співпереживання та причетності до високого світу Музики, живої, трепетної, чистої та справжньої! Браво!!! Окрема вдячність організаторам цього концерту!»

Що ж, концерт завершився на оптимістичних нотах, які й досі відлунням залишаються у наших серцях.

Сподіваємося на подальші зустрічі з високим мистецтвом.

 

Вікторія Алєксєєнко.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

 

 

 

1000 Осталось символов