У Татарбунарській громаді поліцейські вилучили із незаконного обігу майже п’ять тисяч пачок цигарок

У Татарбунарській громаді поліцейські вилучили із незаконного обігу майже п’ять тисяч пачок цигарок

Цими вихідними поліцейські виявили два магазини, в яких торували контрафактом.  Так, в одному з них продавець реалізовував цигарки без акцизу. А в іншому - продавчиня відпускала безакцизні цигарки ще й без ліцензії. Відносно реалізаторів складені адміністративні протоколи, - інформує відділ комунікації ГУНП в Одеській області. 

Незаконну реалізацію тютюнових виробів здійснював 27- ти річний місцевий житель. Його поліцейські притягнули до відповідальності за  ч. 1 ст. 156 КУпАП та вилучили 4773 пачок цигарок різних марок. Наразі чоловікові загрожує штраф від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Відносно 33-річної продавчині, яка торгувала контрафактними цигарками без ліцензії на місцевій автостанції поліцейські склали два протоколи за ч. 1 ст. 156 та ч. 1 ст. 164 КУпАП та вилучили 85 пачок цигарок. Жінці загрожує штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також  конфіскація грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої. 

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram