У Татарбунарах рятувальник зробив сюрприз-освідчення коханій поліцейській

У Татарбунарах рятувальник зробив сюрприз-освідчення коханій поліцейській

На Одещині поліцейська та рятувальник з коханням у серці поєднають свої долі попри війну

У Татарбунарах командир відділення 36 Державної пожежно-рятувальної частини Олександр Власюк зробив пропозицію руки й серця дільничній офіцерці поліції Аліні Дукіній, у яку закохався з першого погляду два роки тому.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на  Відділення поліції 2 Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області 

 

Прекрасна подія сталася під час несення служби у відділенні поліції. Поки колеги відвертали увагу дівчини, до неї з квітами підійшов її коханий, освідчився та запропонував вийти за нього заміж.

Поліцейська сказала «так» та зізналася, що була приголомшена несподіваною пропозицією, адже побратися вони планували після Перемоги.

«Це було несподівано та приємно, звичайний день на службі прикрасили слова кохання та пропозиція побратись. Я навіть не очікувала, що коханому вдасться підговорити моїх колег допомогти йому зробити такий сюрприз. Вже тривалий час ми обговорювали питання весілля, але зараз, під час війни, вирішили не квапитись», - поділилась враженнями поліцейська.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram